Červenec 2013

Teď mě opravdu nic nenapadá... :D

31. července 2013 v 15:34 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Tě péro, sombréro! (červený trpaslík, řekl toustovač :D)

Tak jsem si užívala na vodě na sluníčku, ale i s čepicí mě chytnul pořádnej úpal a když jsem se pořádně vyzvracela, jelo se domů! :D Ještě že se dalo v dodávce ležet. (Udělali jsme si tam leháro, takže jsme nemuseli mít stan :D) Včera jsem přijela s mžitkama domů a ještě teď mě trochu bolí hlava... No jo, neměla jsem usínat v poledne na tý louce. :D A zrovna když jsme chtěli jet k babičce na oslavu narozenin... :D No, to je fuk. Teď prostě budu chvíli doma, ale zřejmě nebudu tak činná, jako jindy. Mějte se hezky a noste všude venku něco na hlavě, ať nevidíte černobíle. :D

Papík (, já jsem na vafle :D)

Lepší kvalitu jsem nesehnala... :D

Jede se PRYČ!

28. července 2013 v 15:15 | baterka103/Micka
Tak je to tady... Nastal ten čas, kdy se musíte vzchopit ("Musíš se vzchopit!" To mi vždycky říká třídní :D), sebrat se a jet. A tentokrát to bude okruh "Babička, voda, tábor a další jeho turnus". :D Až se vrátím, nebo možná na přelomu vody a tábora, kdy si zřejmě odpočinu doma, Vám sdělím další (hlavně zajímavé) novinky ze svého života. :) Newvím přesně, kdy se vrátím, ale vy to poznáte. A tímto prosím o omluvu z obíhání. :)

Plus navíc taková dnešní improzivace...inropivace...Jak se tomu nadáva?! No... však vy víte. :D


Disturbued - Land Of Confusion

26. července 2013 v 16:40 | baterka103/Micka |  ►DISTURBED
Tohle je skvělá pecka, i když neni přímo od Disturbed. A co mě při poslechu napadlo jako první? Jasně! Genesis! :D

Úprava od Disturbed:
A origoš od Genesis :D :
Oba ty klipy se mi strašně líbí, ale hudebně dávám přednost (samozřejmě :D) rockový verzi. Ale Genesis mám taky ráda, občas si je pustím. :)

There's too many men, too many people
Making too many problems
And there's not much love to go around
Can't you see this is a land of confusion?

Disturbed -Ten Thousand Fist

23. července 2013 v 17:39 | baterka103/Micka |  ►DISTURBED
Tak to je ta kapela, co tatík objevil. A samozřejmě má zatím nejmilovanější pecka. :)


Dovča na ostrově (aneb vjezd podrobnostem povolen)

21. července 2013 v 21:27 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•

Tak jsem se včera vrátila z dovolený v Německu. Jeli jsme na ostrov Sylt blízko Dánska. Cesta tam trvala asi 10 hodin. Naštěstí mi ale deky v zadní části naší dodávky mi posloužili k odpočinku úplně jako kočárek. :D Mimochodem jako obvykle jsme zabloudili v Hamburku, a to jen kvůli mý výřečnosti. :D (Samozřejmě se to stalo znova při cestě zpátky :D)
Ubytovali jsme se v kempu, což je nejlevnější bydlení v téhle turistické oblasti, kde je kupodivu jedna mrňavá chaloupka s rákosovou střechou šíleně drahá. :D Podle mně je ale camping v dunách mnohem příjemnější, než nějaký předražený hotely. (V hotelu neuvidíte pářící se králíky. Teda doufám... :D)

Když jsme po delší době postavili stan, šli jsme si nakoupit jídlo do Aldi. (tj. něco jako německý Penny? :D) A kde myslíte, že to je lepší? V čechách v Penny nebo u němčourů v Aldi? No samozřejmě, že v německu je nenapadne si přidat do ryby vodu, nebo do másla rostlinnej tuk. Tohle dokazuje, jací jsou u nás vyhryzové. :D (Kdežto do čech nám klidně přivezou, jak říkají "křehčené" ryby. :D)

Jinak jsme denně chodili na pláž koupat se do studeného moře. A poslední den jsem si při jednadvaceti stupních brutálně spálila pařátky. Že já nunva si je nenamazala... :D A vyjížďky na kolech co jsme vzali sebou byly suprový! :)

A jak to tam přibližně vypadá? Tady jsou (nejen) fotky z netu. :D


Simon's Cat - Icecapade

15. července 2013 v 22:53 | baterka103/Micka
Sranda, že? :D Mimochodem od pondělí 16.7. Budu zase pryč asi na týden. Omlouvám se, ale prázdniny nepočkají, prosím SB apod. o omluvu z obíhání. :)

"Prázdninová supernepřítomnost" :D

7. července 2013 v 19:11 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Tohle bude spíš taková menší informačka, abyste se nelekli, že tu nebudu. :D V pondělí totiž pojedu k babičce (, která mě zase nacpe vším, co bude mít po ruce :D) a dědovi (ten toho na vozíčku chudák s pepkou už moc nezmůže... :/). Budu tam maximálně tak týden. Noťas sebou neberu, protože mi ho samozřejmě někdo (maminka :D) zabavil k prodeji lístků. R.I.P. :D A jestli by mě někdo chtěl pozdravit a smrtelně vyděsit, zvu ho do Písku. :) (Přesnější ůdaje zašlu případně e-mailem, s 99% ztráty údajů v přespamované schránce. :D) A teď se pokochejte fotkami mých prarodičů, které jsem tu měla po ruce. :D


Queen - Bicycle Race

4. července 2013 v 19:56 | baterka103/Micka
Poslední dobou mě chytá stará klasika. :D Řekněte mi svůj názor, i když nečekám dobré hodnocení. :D
Ten klip je dost srandovní :D

http://data.whicdn.com/images/63889112/large.gif


Přidej na Seznam