Srpen 2013

Čekání... na smrt?

29. srpna 2013 v 0:56 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Čekání na školu je pro mně asi skoro stejný, jako čekání na smrt. Jsem doma a nic nedelam, jen cekam kdy prijde ta osudna chvile. :D Pro mne to tam asi bude těžši než myslíte - ztratila (snad ne nadobro :D) jsem jednoho z nejdůležitejšich lidí v mém životě. Dřív bych si nemohla představit život bez tohohle člověka. Když chyběla ve škole přes pět dní, nemohla jsem to vydržet a musela simulovat. Všude jsme byly spolu a nikdy jsme se nepohádaly. Budu se muset nějak dát dohromady a jít ven... :D

Tohle se mi hrozně líbí :D
http://x.sumo.fm/680/fggaaizfpojtkpoe.jpg

A jak vůbec vy zvládáte "čekání na smrt"? :D A nebo se do školy těšíte? Napište do komentu, ráda si to přečtu! :)


Vaše v rozpacích tonoucí baterka103

Peter Gabriel - In Your Eyes

25. srpna 2013 v 21:50 | baterka103/Micka
Nějak se mi poslední dobou začala líbit tvorba Peter Gabriela. (Ano, dřív zpíval s Genesis a tak jsem k němu přišla.) Nevím jak na to budete reagovat, ale mně se to líbí. Pak mi to napiště do komentu. :)


Hurá, dostala jsem diplomek! :)

21. srpna 2013 v 21:28 | baterka103/Micka
Děkuji Lillien158! Arigato, thx, danke sehr! :))


Aerodrome festival proběhl (beze mně :/)

16. srpna 2013 v 19:18 | baterka103/Micka
Já vím, měla jsem o tom napsat dřív, ale můj zdravotní stav mi to nedovolil. (Díky tomu se nemusíte bát žádného pozastavení - s angínou a horečkou nikam nejedu. :/) Moc lituju toho, že jsem Aerodrome festival zmeškala. Nechápu, že jsem vůbec přemýšlela, jak se tam dostat, když jsem měla horečku a sotva jsem došla do postele. :D Každopádně to muselo být skvělý. Počkat, jasně že to bylo skvělý, když tam byli Systémové! :D Jestli tam někdo z Vás byl, napište mi do komentů, jaký to bylo a co bylo nejlepčí. Budu moc ráda! :)
Jinak když už jsme u těch fesťáků, taťulda (fanoušek Gojiry :D) byl na Brutal Assault a přivez mi DVD, co tam přidávali k vstupenkám. Mám z něj obrovskou radost! :)

Přidávám jednu mou oblíbenou pecku od Systémů (Říkám to správně? Jako malá jsem jim říkala Downi :D Ano, rockerka odmalička :D)


Mějte se fajn a zapomeňte na ty kecy o konci prázdnin - ještě máme spoustu času! :)
baterka103

Možné pozastaveníčko, o kterém jsem se trošičku zapomněla zmínit :/

12. srpna 2013 v 15:55 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Příšerně se omlouvám (hlavně SB, AFFS, atp...) , že jsem to nestihla a zapomněla jsem :"( (mluvím o ohlášení tohodle... tentononc :D)

Předminuolou sobotu, kdy se mi udělalo líp, jsem jela pomáhat přátelům na tábor. A úplně jsem zapomněla Vám to říct, tak se s tím nějak vyrovnejte... :D Měla jsem tam být tři týdny, ale jak se znám, zas jsem tam pochytala ňáký hnusáky a bylo mi blbě, takže zase domů. :DD Přijela jsem minulou sobotu a k počítači se přišourala až včera, s doměním že jsem sem napsala, že jsem jela pryč. No nic, tzo je minulost. Pokusím se sem něco napsat, než tam zas pojedu (nebojte, něco stihnu! Než já se tam dokopu jet... :D), protože se nehodlám vzdát své milované Hanýžky (tj. název tábora). (Tzn. pokračování pozastaveníčka.)
Mimochodem až opravím tiskárnu, měly by se tu oběvit "táborové znuděné malůvky". :D

Mějte se krásně, mám Vás ráda! :D
Vaše opětnemocné poťouchlé stvoření - baterka103/Micka
http://data.whicdn.com/images/63889112/large.gif


Přidej na Seznam