Listopad 2013

A další neaktivita... :/

28. listopadu 2013 v 18:49 | baterka103/Micka
Hallo!
Mám další umělecké krize a k tomu ještě spousty jiných školních i neškolních povinností a nedokážu se dokopat k vymyšlení něčeho zajímavýho... Asi to tu nechám chvíli poležet, dokud něco nevymyslím. Možná to bude ještě dneska, možná za týden... :/ Tímto se omlouvám i za obíhání. Tak si užijte po delší době poslední song. Ty sedmdesátky se mi prostě líbí. :)

Jak zní ve skutečnosti heavy metal! :DD

21. listopadu 2013 v 16:45 | baterka103/Micka
To mě dostalo! MUSÍM to sem dát! :DDD


Já na přednášce, aneb Co se stane když mi dáte černou, červenou a modrou propisku :D

20. listopadu 2013 v 21:06 | baterka103/Micka |  •Stuff about me•
Nevím co k tomu napsat... Ale vy už něco napíšete! :D


Objevy na YouTube

19. listopadu 2013 v 22:51 | baterka103/Micka
Čusík! :D
Tak jsem si tak jednoho večera projížděla YouTube a našla jsem pár neaktuálních, ale mně známých videí. :D

Jako první jsem vyhrabala reklamu na savo, kde hraje moje úžasná zakrslá kamarádka Jasmínka. ♥ :) Tak roztomilý škvrně jen tak nenajdete! :D (Ale nemyslete si že je to andílek - furt mě zavírá do skříní, lechtá mě... A když jsem jí dala takovou odpornou, starou plyšovou vopici, nechtějte vědět jak s ní lidi týrala :DD)


Pak jsem narazila na video jednoho mýho super kamaráda s jeho vlastní hudební tvorbou. :DDD

Máte Vy někoho známého/příbuzného... co vytváří něco na YouTube? Zajímá mě to a ostatní by to mohlo taky zajímat. :) Napište mi do komentu! :)

PS: Chystám Vám školní kresbičku, jen ji oskenovat ;) Je to vystřižený z mýho života. :D

Mějte se! Vaše baterka103/Micka :)

Další neaktivita...

13. listopadu 2013 v 0:42 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Zdravím všechny! :D
V prvé řadě se omlouvám za neaktivitu, mám tvůrčí kirizi už asi týden a navíc na mně něco leze... Bolí mě hlava a v krku. :/ Ale to se přežije! Zkoušela jsem něco nakreslit, ale nic z těch pokusů za nic nestojí. :D Momentálně jsem v takovým stavu že se klidně i teď (půlnoc) ohlížím nahoru k střešnímu oknu a zkoumám jestli je ještě světlo. :D Celej tenhle den jsem se v podstatě nehla z místa a odpočívala. (Asi spíš flákala, ulejvala... :D) Nazvala bych to nedobrovolnou hybernací. :D A protože já nic nedělám a ani nevím co bych měla dělat, řekněte mi vy - Co děláte, jak se máte? A co bych měla dělat já?

Mějte se fine a využívejte svůj čas. Není to k ničemu. :)
Vaše baterka103/Micka

Mozko-krize :D

7. listopadu 2013 v 18:26 | baterka103/Micka
Čusík všichni! :D
Dneska nemám moc času, musím rychle na zkoušku, jinak nedostanu fleka! :D Poslední dobou nějak nevím a ani nemám co psát, ale možná u toho tříhodinového nacvičování bitky :D něco vymyslím. :)
A co já a život? :D Můj dnešní den byl zrána samej stres - v noci jsem se začetla do vernovky Vynález zkázy, kterou vřele doporučuju. :) Pak jsem byla ve škole celkem nevyspalá a dodělávání úkolů na poslední chvíli mi šlo trochu pomaleji než obvykle. :D A taky ještě spousta zkoušení, testů a já nevim jakejch kulišáren ještě... :D Moji fine noví spolužáci mě ale chvíli co chvíli rozesmívali, tak byla aspoň sranda! :D Nakonec jsem všechno zvládla, jela na hodinu zpěvu s mamkou... A teď jsem tady. :D
Jinak jak možná víte, vždycky když se mi nějaká pecka zalíbí, poslouchám jí pořád dokola. :D Teď mi takhle poslední dobou zní znělka z filmu Ghostbusters. :DD Je to i docela dobrá věc sama o sobě, i ten film se mi líbí. :D Tak když nevím co, tak to sem šoupnu... :D
Tak já teda jdu zas makat! :D Doufejte že mě něco k napsání napadne, jinak tu bude za dnešek jen tohle. :D

Mějte se fine! :)
Vaše baterka103/Micka

Recept na kakaový sušenky od baterky! :D

3. listopadu 2013 v 21:27 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Čusík! :D
Když člověka honí mlsná a lednice je "prázdná", buď se s tím musí smířit, nebo něco ukuchtit. :D Mně vaření baví (a moje chuťové pohárky šílely :D), tak jsem dala dohromady věci co jsem našla a upekla z toho sušenky. :D Ty sušenky byly mnohem lepší než jsem očekávala, tak jsem si řekla že Vám sem dám recept. :) Je to hrozně lehký na přípravu, tak se nebojte! :D

Našla jsem:
-luční včelí med
-Granko :D
-hladkou mouku
-kypřící prášek
-barevný sypání :D

Na jeden plech sušenek: Vemte takovou tu misku s objemem trochu větším než je miska pro kočku :D a nalijte do ní asi do třetiny med. Přidejte asi stejné či menší množství kakaa, míchejte a přisypávejte při tom mouku dokud to nenabyde hustoty asi jako hotový puding když ho máte ještě v hrnci. :D Nakonec můžete přidat i špetku kypřáku, zase pořádně zamíchat a pak nalít po lžících na pečící papír nebo vymaštěný plech. (Jestli máte ten papír, nebuďte blbý a dejte pod něj nejdřív plech! :DD) Při nalývání na plech si dejte pozor aby se sušenky neslily do sebe, stane se to hned. :D Nakonec ještě než to dáte do trouby je klidně posypejte sypáním a konečně pečte v předehřáté troubě na 180° několik minut. Čas nevím přesně, prostě až se vám to bude zdát hotový, otevřete troubu a bodněte do tý nejhnusnější oběti špějlí. :D Jestli na ní zůstane těsto, ještě to chce nechat v solárku. :D

Sušenky chutnají čokoládovo-karamelově, trochu mi to připomíná čoko-cereálie co se dávaj do mlíka či jogurtu. :D Nejlepší jsou když se nechaj trochu vychladnout. :)
Fotky nemám, ale až budu zase péct pro náš divadelní soubor, určitě nafotím tu žranici. :D

Mějte se hezky a přežijte pondělí! :D
Vaše baterka103/Micka
http://data.whicdn.com/images/63889112/large.gif


Přidej na Seznam