"Cože, UŽ?! Jo, počkat... Je mi to jedno" :D

15. února 2014 v 1:26 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Čusík přátelé známí i neznámí!

Tak jsem si to nedokázala odpustit a musela jsem napsat článek na den přeslavný, co jest k nám přišel. :D
Dnes Včera, když jsem ráno v poledne vstala, několikrát vydala zvuk podobající se umírajícímu praseti a tím si uvolnila hlas ze spárů chřipkového hlenu jsem sebrala mobil ze země, a z knihy tváří se na mně vyvalily statusy typu: "Všem šťastného valentína, spoustu lásečQi a pusinek! Všechny mocinki láskuju, mucQ! :** " (Nedokážu uvěřit že jsem to napsala. :D Omluvte mě na moment, musím se nějak dostat z pocitu znechucení sama sebou...)
Víc toho psát nebudu, jistě všichni chápete jak mi to usnadnilo vstávání do tohoto krásného světa plného inteligentních stvoření. :) Bez fakebooku bych vlastně ani pořádně nevěděla že je Valentýn. A už vůbec ne že se hraje hokej. :D
Jak určitě víte, Valentýn není český svátek, je komerční skoro srovnatelně s Vánocemi a lidi ho buď zbožňují nebo nesnáší.
Jak mně už trošku znáte, asi byste řekli že patřím k těm co tenhle den nesnáší. Jste si jistí? Fakt? Ne, nejste. :D Mně je tenhle svátek upřímně u mého imaginárního šuplíku lhostejností, který rozhodně není poloprázdný. :D Já nikdy nechtěla něco ani někoho nesnášet. Ale to je utopická myšlenka, nemít nic ani nikoho co vás štve, takže existuje několik věcí i lidí co nemůžu vystát. :D (To se fakt nedokážu chvíli držet jednoho tématu? :D) 14. únor trávím prostě jako každý jiný všední den.
A co vy? Co si myslíte o Valentýnu a jak ho přežíváte?

Vaše ponocující baterka103/Micka (Vás taky lásQuje! :DD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 neweresth neweresth | Web | 15. února 2014 v 2:13 | Reagovat

Mhm, jo zní to velmi komicky. A taky to strašně nikdo "neřeší". Celkově ten svátek je více či méně trapný, ale ať si jej slaví, kdo chce. Jo, je šílený, co se člověk na facebooku nedozví. Já bych skoro ani nevěděla, že je nějaká olympiáda a to beze srandy. Vzhledem k tomu, že to bylo včera, jo je mi fajn, a adios. Zakončila jsem jej parádním přepisováním obráceného textu do češtiny. Co víc si přát. Vyloženě písmenková romantika.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://data.whicdn.com/images/63889112/large.gif


Přidej na Seznam