Září 2015

Nová Škola a Má práce

3. září 2015 v 15:45 | baterka103/Micka |  •Stuff I said•
Zdravím všechny zbloudilé duše.

Rovnou se omlouvám, že tu přes prázdniny nic nebylo, ale potřebovala jsem oddych a... Znáte mne. :D
Momentálně jsem nastoupila na konzervatoř a můj denní život prochází značnou změnou a samozřejmě to nějakým způsobem ovlivní i tenhle blog. (Ty reklamy jsou už odporný) Řekla bych, že hlavní důvod proč sem moc nepíšu je, že se mi nechce přetahovat fotky z mobilního zařízení do pevného a nic moc jiného ke psaní nemám. Dnes to zase nebude nic dlouhého, ale plánuji brzy přidat to, co jsem už dlouho slibovala.
Přecházím tedy k tomu, co jsem chtěla sdělit.

Všichni víme, že život není vůbec lehký a přitom vlastně není ani tak těžký. Život je zvláštní, obzvláště lidský život, postavený na nepřirozených věcech, co si naše rasa sama stvořila. Internet, práce, peníze, škola, doprava, záchody, drogy, lednice, mrazáky, léky, umění, baterky, anime... To všechno jsou věci, které potřebujeme k životu, ale vlastně to tak není. Je to všechno jen lidský výmysl, ke kterému jsme se upoutali a v naší momentální společnosti se ho jen tak nezbavíme. (A zase kecám o něčem úplně jiném)
Moje práce pro někoho možná nevypadá důležitá, ale já bych bez ní nemohla žít. Moje práce je místo, kde jím, spím, učím se, kreslím, vyrábím, píšu, hraju, čtu, místo odkud odcházím, přicházím, místo kde, to miluju i nesnáším. Za svou práci nedostávám peníze, protože je nepožaduju. Je to pro mně samozřejmost, kterou nemohu, nebo spíše nesmím ztratit. Bez mé práce bych to nebyla já.

Divadlo je moje práce, divadlo je můj domov, divadlo je Mein Teil.

V našem světě bohužel snad nic nefunguje bez peněz. Lidé jsou penězi tak zblblí, že se těmi kousky papíru a kovovými kolečky stávají až posedlí. Peníze mohou být jak špatná, tak dobrá věc a je jen na Vás, jak je získáte a jak je využijete. Proto využívejte rozumně. (Nejen peníze, ale i všechno ostatní) Když po něčem toužíte, šetříte si na to peníze a konečně si to můžete koupit, je to skvělý pocit. (Tak ráda jím jogurty z Alamarku...) Podpora věcí, co máte rádi a milujete je také úžasná. Nejen penězi, stačí někomu třeba vyčistit hřeben nebo pomoct sebrat tužku a může mu to rozveselit celý den. A myslím, že bez trochy podpory a lásky nikdo jen tak nevydrží. Proto bych Vás chtěla poprosit o Vaši podporu.
Už pár let v Praze provozujeme rockové divadlo pro rockery a metalisty a musím říct, že je to opravdu úžasná práce, dělat to co milujete a sdílet to s lidmi, co jsou z toho nadšení. Proto jsme se rozhodli otevřít naše prostory pro ještě více lidí se zájmem o tvrdou hudbu a umění a podělit se o to, na čem celý život pracujeme. Nabízíme prostory pro začínající kapely a spoustu jiných věcí, sama ani nevím, co všechno... :D Ale abysme mohli pokračovat, potřebujeme finanční podporu. V posledních letech skončili někteří naši partneři a tím pádem s nimi už bohužel nemůžeme dál spolupracovat. Tím se náš příjem prostředků snížil a je těžší vyžít, než předtím. Myslím tedy, že přišel čas na naše příznivce, aby projednou také dali ruku k dílu. A samozřejmě ne jen tak!
Spolupracovali jsme na vymýšlení super odměn za příspěvky, které jsme sami připravili a těšíme se na jejich plnění. :)
Za pěněžní příspěvek 50,- je tu dobrý pocit a samolepka RockOpery, o které ani nevím, že existuje a už ji sakra chci vidět! :DD
U vyšších částek jsou čím dál lepší věci, jako látkový náramek s logem RockOpery (kterej chci vidět!!),
hrnek RockOpera (Taky neznám! Prý je krásný - byl na přání našeho fanklubu.),
vlastní vzkaz na pomalované stěně (To je opravdu geniální nápad, pak se musím zeptat, kdo to vymyslel :) Ta stěna úplně ožila!),
interaktivní exkurze po zákulisí divadla (To jsem zvědavá, v čem je interaktivní... Pak se asi přidám :D),
malování na obličej v našem stylu od naší milé maskérky,
profesionální karikatura od našich grafiček (Vřele doporučuji! Ty holky žeru! :DD),
hodina zpěvu od Pavly Forest (To se ničemu nevyrovná...) ...A spousty dalších věcí, přece nemůžu všechno prozradit! :D Dle mého je většina mnou nevyřčených odměn na úplně jiné úrovni, než ty zmíněné.

Ještě než přejdu ke konci tohoto článku chci říct, že tohle všechno nepíšu kvůli reklamě, nebo protože mě o to někdo poprosil, ale z vlastní vůle a protože chci dál dělat to, co mě baví. ...A taky protože se mi nelíbí dosavadní způsob propagace. :DD Nikoho z vás nenutím přispívat, ale stačí mi, když kliknete na tento odkaz a podíváte se, kolik práce a času věnujeme pro to, abysme mohli dál dělat to, co tak milujeme.

RockOpera je moje práce, RockOpera je můj domov, RockOpera je Mein Teil.

Klikni a staň se pravým rockerem

dafuk am i sayin


Mějte se krásně :)

Vaše baterka103/Micka
http://data.whicdn.com/images/63889112/large.gif


Přidej na Seznam